Organizē atklātu semināru un preses konferenci: "Izgudrojums nozagtā valstī"

Konferences iniciators - Aldis Eglājs ir vairāku ar daudzkorpusu jahtām saistītu patentētu izgudrojumu un tehnoloģiju un pazīstams kā Latvijas pirmās pasauli apceļojušās jahtas autors. Aldis uzskata, ka ieviešot šīs tehnoloģijas - Latvija varētu kļūt par pasaules līderi ātrāko uz patērētāju orientēto jahtu ražošanas sektorā.

Konferences tēma tiks diskutēta ar uzaicināto ministriju, tiesības sargājošo un sabiedrisko organizāciju, kā arī valdošās koalīcijas partiju pārstāvjiem. Ar konkrētu, iespējamas korupcijas epizodi augstākajā līmenī tiks parādīts kā šāda veida darbība veido deformētus tiesiskās un ekonomiskās izpratnes stereotipus. Tiks analizēti sabiedrības attiecību mehānismi, kādi valda šādā vidē. Atklāsies, kādās jomās Latvijas likumdošanā iestrādātā rūpnieciskā intelektuālā īpašuma aizsardzība nedarbojas, it sevišķi, ja šis īpašums izraisa pastiprinātu ārvalstu konkurentu interesi un centienus iznīcināt bīstamo jaunpienācēju tirgū. Konferences rīkotāji centīsies rast risinājumu, lai šo kļūmīgo situāciju Latvijā labotu.

Konferences laikā būs iespēja iepazīties ar pašu autoru un tā izgudrojumiem, ar pirmajiem ražošanas mēģinājumiem, kā arī produkcijas paraugiem. Autors parādīs attīstības iespējas un ieguvumus, kas saistīti ar šo uz eksportu orientēto biznesa nozari Latvijā.

Konferences organizatori priecāsies tajā redzēt jebkuru masu informācijas līdzekļu pārstāvjus, kā arī citus interesentus.

Seminārs notiks piektdien, 21. janvārī pl. 15.00 Rīgas jaunā teātra mazajā zālē (Lāčplēša ielā 25). Pulcēšanās Rīgas Jaunā teātra kafejnīcā (pagalmā).

Jūs ļoti palīdzēsiet organizatoriem, ja savu ierašanos iepriekš pieteiksiet pa tālruni: 9865283 (Jānis).

Informāciju sagatavoja SIA "Public Relations Holding"